P1 in Latvian Championship, Round 1
31/05/2018
Triumph in 333 Race track
27/08/2018

3rd place after 2 rounds in Legend Cars

 

04.07.2018

Valters Zviedris steps up to 3rd place in the NEZ Championship overalls

 

The biggest auto racing competition in Estonia – “Estonian Grand Prix 2018” – was held on June 29-30 in Parnu “Auto24ring” race track. Nearly 200 participants from all North-European countries were taking part in this event, including 30 Legend Car drivers, mostly from Finland, and also 6 Latvians and 1 Russian. Jurmala/Papa’s Racing team were represented by Valters Zviedris, Ernests Veismanis and experienced Uldis Timaks.

17-year old Valters Zviedris had a very good race, in 2 final races reaching 10th and 8th positions. He was fast during all the weekend, and in all free trainings reached timings in Top10 range. In qualification on Friday evening everyone had to fight on wet, slippery race track because of rain showers. Unfortunately, Valters didn’t manage to find the right trajectories, so he got only 22nd start place the next day. On the first race Valters had a really good speed and managed to overtake 7 competitors on the first lap, he finished on 10th place. Valters started 2nd race with determination, stepping up by several positions and fighting with one of the most experienced Finnish drivers Marko Kilpia. Drivers were overtaking each other several times, also with some touches, but in the end Valters managed to overtake Marko on the last lap and finish in 8th place.

Valters has now stepped up from 6th to 3rd place in NEZ Championship overall stats with 431 points. His team member Uldis Timaks is ahead with 479 points. And the first place for now is taken by Henri Toumaala from Finland with 491 points. The last and final round in NEZ Championship will take place in Finland, Alsataro race track in September 21-22. We believe that Valters and Uldis will manage to save their current positions or even improve them to step on the podium.

The Team is grateful to the Jurmala City Council and its Sports Service Center for its support and belief in the team for many years, as well to Jurmala State Gymnasium, where Valters studies. Thanks to our sponsors: SIA“I-Con”, “X-Sports”, “Optibet Sporta Bārs”, “Joker Klubs”, “AV Motorsports”, “Interbaltija AG”, “KDM Group”, “Naftimpeks”, “YourPrint.lv”, “Gatorz Eyewear Europe”, “RS Motorsport”, “Rosenso Marcoms” and others.

“Jūrmala/ Papas SK” representative Aigars Zviedris /mobile +371 29275010/

 

 

LV

Valters Zviedris pakāpjas uz 3. vietu NEZ čempionāta kopvērtējumā

 

29.-30. jūnijā Igaunijā, Pērnavā “Auto24ring” autotrasē tika aizvadītas šī gada lielākās auto šosejas sacensības Igaunijā – “Estonian Grand Prix 2018”. Uz tām bija ieradušies gandrīz 200 sportisti no visām Ziemeļeiropas zonas valstīm, tostarp arī 30 Legend Car klases braucēji pārsvarā no Somijas, kā arī seši Latvijas sportisti un viens sportists no Krievijas. Jūrmala/Papa’s Racing komandu šajās sacensībās pārstāvēja trīs sportisti: Valters Zviedris, Ernests Veismanis un pieredzējušais Uldis Timaks.

Labu sacensību aizvadīja 17 gadīgais “Jūrmala/ Papa’s Sacīkšu Komanda” autosportists Valters Zviedris, kurš 30 sportistu konkurencē divos finālbraucienos attiecīgi izcīnīja 10. un 8. vietu. Valters visu nedēļas nogali bija diezgan ātrs un visos brīvajos treniņos uzrādīja labus apļa laikus Top 10 robežās. Kvalifikācijas brauciena sākumā, kurš norisinājās piektdienas pievakarē, uznāca lietus un slapjajā un mainīgajā trasē Valters nespēja atrast pareizās trajektorijas. Valters uzrādīja tikai 11. apļa laiku savā grupā, kas deva tikai 22. starta vietu uz starta. 1. braucienā Valteram padevās lielisks starts un jau pirmā apļa laikā viņš bija apdzinis 7 konkurentus. Ātrums bija ļoti labs un pirmā brauciena finišu Valters sasniedza 10.vietā. Arī 2.finālbraucienu Valters uzsāka apņēmīgi – pakāpjoties vairākas vietas uz augšu un lielāko brauciena daļu sīvi cīnījās ar vienu no pieredzējušākajiem Somijas sportistiem Marko Kilpia. Sportisti savstarpēji mainījās vairākas reizes, dažas apdzīšanas bija pat ar nelieliem kontaktiem, bet tomēr beigās jaunība uzvarēja un Valters pēdējā līkumā pirms finiša spēja apdzīt par sevi vismaz divas reizes vecāko un pieredzējušāko Somijas sportistu Marko Kilpia un finišēja 8.vietā.

Pateicoties Ziemeļeiropas zonas pirmajā posmā iekrātajai punktu bagāžai un stabilajam sniegumam Pērnavā, Valters no sestās vietas pakāpās uz trešo vietu trīs posmu Ziemeļeiropas zonas (NEZ) seriāla kopvērtējumā. Valters šobrīd ir iekrājis 431 punktu un viņam priekšā ar 479 punktiem ir viņa komandas biedrs Uldis Timaks, kurš Pērnavā abos braucienos finišēja 5.vietā, un pagājušā gada NEZ čempions no Somijas Henri Toumaala ar 491 punktiem. Noslēdzošais, trešais seriāla posms no 21. līdz 22. septembrim notiks Somijā, Alsataro trasē. Ticam, ka Valters un Uldis spēs saglabāt vai pat vēl uzlabot savas šī brīža pozīcijas un kāpt uz goda pjedestāla sezonas apbalvošanas ceremonijā.

Diemžēl komandas trešajam sportistam Ernestam Veismanim Pērnavas sacīkstes nebija tās veiksmīgākās – pēc samērā labas kvalifikācijas, kura tika noslēgta ar 10. labāko apļa laiku, Ernesta Legend Car pirmajā braucienā piemeklēja tehnisks defekts, kura dēļ bija jāiebrauc boksos pēc mehāniķu palīdzības, kā rezultātā finišā tikai 26.vieta. Otrajā braucienā Ernests sīvi cīnoties spēja pakāpties līdz 17.vietai. NEZ kopvērtējumā Ernests šobrīd ar 300 punktiem ieņem 9.vietu. Esam pārliecināti, ka pēdējā seriāla posmā Ernests tiks galā ar tehnikas niķiem, varēs parādīt savu īsto potenciālu un spēs pietuvoties saviem komandas biedriem kopvērtējuma tabulā.

Komanda saka lielu paldies Jūrmalas Pilsētas Domei un tās Sporta Servisa Centram par atbalstu un ticību komandai, to atbalstot nu jau vairāku gadu garumā, kā arī Jūrmalas Valsts Ģimnāzijai, kurā mācās Valters. Paldies sakām arī mūsu sponsoriem: SIA“I-Con”, “X-Sports”, “Optibet Sporta Bārs”, “Joker Klubs”, “AV Motorsports”, “Interbaltija AG”, “KDM Group”, “Naftimpeks”, “YourPrint.lv”, “Gatorz Eyewear Europe”, “RS Motorsport”, “Rosenso Marcoms” un citiem.

“Jūrmala/ Papas SK” pārstāvis Aigars Zviedris /tel. 29275010/