Valters startē RM Grand Finals
15/11/2017
2018.gada sezona iesākas Itālijā
03/04/2018

Valters – Autosporta meistars

 

Valters – Autosporta Meistars

 

25. novembrī svinīgā “Latvijas Automobiļu Federācijas” apbalvošanas ceremonijā tika sveikti 2017. gada Latvijas čempioni rallijā, autošosejā, driftā, kartingā un citos autosporta veidos. Tāpat tika sveikti “Autosporta Meistara” titulu ieguvēji, kuru vidū šogad bija arī tādi autosportisti kā somu sportists Kalle Rovanpera ar stūrmani Risto Pietilainenu un Artis Baumanis.

Arī Jūrmalnieks Valters Zviedris saņēma šo godpilno “Autosporta Meistara” titulu, kuru var iegūt tikai vienu reizi autosportista karjerā, sākot no 16 gadu vecuma un izpildot zināmus kritērijus. 16 gadīgais Valters šo titulu saņēma, jo šogad viņš kļuvis par Latvijas čempionu kartingā jau ceturto reizi savā 10 gadus ilgajā sportista karjerā un trešo gadu pēc kārtas, bet šogad jau pieaugušo konkurencē “RM Senior” klasē.

“Jūrmala/Papa’s RT” komanda, kuru šogad pārstāvēja Valters Zviedris, Ernests Veismanis, Ričards Šubeckis, Roberts Purmalis, Artūrs Bondars un Uldis Timaks, tika apbalvota par izcīnīto otro vietu Latvijas kartinga čempionātā komandu ieskaitē. Jāpiebilst, ka arī Uldis Timaks šogad ir izcīnījis Latvijas čempiona titulu kartingā sportistiem virs 32 gadiem, klasē “DD2 Masters”. Savukārt Ernests Veismanis šogad izcīnījis otro vietu Latvijas čempionāta kopvērtējumā – ātrākajā Rotax kartingu klasē “DD2”. Visi trīs pieaugušie komandas sportisti šogad ar labiem panākumiem ir startējuši arī Latvijas un Ziemeļeiropas autošosejas čempionātos ar “Legend Cars” automašīnām un Uldis Timaks šogad ir izcīnījis 3.vietu arī Latvijas autošosejas čempionātā, “Legends Cars” klasē.

Plašāk par šo apbalvošanas ceremoniju var lasīt šeit: http://laf.lv/apbalvoti-autosporta-cempioni-pasniegtas-atzinibas-balvas-un-ordeni/ un šeit: http://www.go4speed.lv/lv/news/cits/7463-par-gada-ralliju-atzits-rally-talsi-/

Fotogalerijas šeit: http://www.go4speed.lv/lv/photo/cits/1328-laf-gada-apbalvosanas-svinigais-pasakums/ un šeit: http://4rati.lv/foto-galerija/laf-cempionatu-apbalvosana-foto-dace-janova/?lapa=7