4.vieta Legend World Finals!
18/09/2017
Valters startē RM Grand Finals
15/11/2017

Latvijas čempions 2017!

 

Valteram Zviedrim un Ernestam Veismanim uzvaras Latvijas čempionāta noslēdzošajā posmā Smiltenē

 

30. septembrī renovētajā Smiltenes kartodromā “SK Teperis” tika aizvadīts šī gada Latvijas kartinga čempionāta un “Pro-Kart” kausa pēdējais, sestais posms. Uz šo posmu bija ieradies rekordliels dalībnieku skaits – 200 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. “Jūrmala/ Papa’s RT” komandai, kuru pārstāv sportisti Ernests Veismanis, Valters Zviedris un Ričards Šubeckis, kā arī Roberts Purmalis, šīs sacīkstes izvērtās ļoti veiksmīgas. Komandu ieskaitē izcīnīta uzvara posmā un otrā vieta Latvijas čempionāta kopvērtējumā, piekāpjoties tikai spēcīgajai “MRG Racing” komandai. Gūtas uzvaras arī individuālajās ieskaitēs – gan posmā, gan sezonas kopvērtējumā.

Valters Zviedris Smiltenē izcīnīja uzvaru Latvijas ieskaitē šajās sacensībās un arī sezonas kopvērtējumā, tā kļūstot par Latvijas čempionu jau ceturto reizi karjerā, bet šogad – jau pieaugušo konkurencē – klasē “RM Senior”. Šis čempiona tituls Valteram nodrošina arī ceļazīmi uz pasaules mēroga sacensībām “Rotax Grand Finals”, kuras novembra sākumā norisināsies Portugālē. Šīm sacensībām kvalificējas “Rotax” klašu nacionālo vai reģionālo čempionātu uzvarētāji no vairāk nekā 60 pasaules valstīm. Pasaules fināls šogad norisināsies jau 18. reizi un Valteram tam izdevies kvalificēties pirmo reizi. Jūrmalnieks centīsies godam pārstāvēt mūsu valsti un arī Jūrmalas pilsētu, kas viņam ne reizi vien jau ir veiksmīgi izdevies, startējot starptautiska mēroga sacīkstēs gan ar kartingu, gan autošosejas sacensībās ar “Legend Cars” automašīnu. Vairāk informācijas par “Rotax Grand Finals” var atrast šeit: http://www.rotax-kart.com/en/Max-Challenge/Grand-Finals/Grand-Finals-2017/Information-Grand-Finals-2017

Otrs mūsu komandas sportists Ernests Veismanis izcīnīja skaistu uzvaru jaudīgākajā “Rotax” klasē “RM DD2”, bet diemžēl ar to nepietika, lai kopvērtējumā apsteigtu šīs klases sezonas līderi, pieredzējušo Mārtiņu Steinertu. Līdz uzvarai čempionāta kopvērtējumā un biļetei uz Portugāli pietrūka vien pāris punkti, kuri tika zaudēti sezonas vidū, kad Ernesta kartingam bija tehnisks defekts un nācās izstāties sacensībās Kandavā. Jebkurā gadījumā Latvijas vicečempiona tituls prestižajā “RM DD2” klasē ir ļoti apsveicams un ticams, ka nākamgad Ernests spēs izcīnīt čempiona titulu šajā klasē.

Arī abi komandas jaunākie sportisti Roberts Purmalis un Ričards Šubeckis visas sezonas laikā ir uzrādījuši labu sniegumu, Smiltenē izcīnot attiecīgi trešo vietu “RM Micro Max” un piekto vietu “RM Junior” klasēs. Puišiem potenciāls ir un ticam, ka nākamgad viņi spēs uzrādīt vēl augstvērtīgākus rezultātus.

Komanda izsaka lielu paldies Jūrmalas Pilsētas Domei par atbalstu un ticību komandai to atbalstot nu jau vairāku gadu garumā, kā arī Jūrmalas Valsts Ģimnāzijai, kurā mācās gan Ernests, gan Valters, par pretimnākšanu salāgojot mācību procesu ar jauniešu sporta aktivitātēm, kā arī visiem pārējiem mūsu sponsoriem un atbalstītājiem: SIA“I-Con”, “X-Sports”, “Optibet Sporta Bārs”, “Joker Klubs”, “AV Motorsports”, “LKI”, “KDM Group”, “YourPrint.lv”, “RS Motorsport” un citiem.

“Jūrmala/ Papas SK” pārstāvji Aigars Zviedris /tel. 29275010/ un Atis Veismanis /tel.29213095/